osmancevik82@hotmail.com
Mehmet Ali Aygüven Cd. 99 B, 35430 Urla/İzmir
Sosyal Medya

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknik Isı firmamız 2004 yılından bu yana Çeşme ve Urla’da bulunan iki merkez ve şubesi ile ısıtma-soğutma, ısı pompaları, kat kaloriferi ve enerji sistemleri gibi alanlarda deneyimli ve profesyonel kadrosu ile yıllardır hizmet sunmaktadır. Firmamız enerji kaynaklarının dünya genelindeki potansiyel gücünü Türkiye’de de açığa çıkartmak ve yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanmak için çaba göstermektedir. Profesyonel kadromuz tarafından sunulan hizmetlerde modern çağın teknolojisi ile uyumlu son teknolojik ekipmanlarımız ve kullandığımız malzemelerin kalitesi ile öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır

Firmamız tarafından hizmet sunulan alanlardan bazıları şunlardır;

Güneş enerjisi sistemleri
Isı pompası
Dalgıç pompa
Kat kaloriferi
Otomatik sulama sistemleri
Sıhhi tesisat
Arıtma sistemleri
Hidrofor

Misyonumuz

Teknolojinin ulaşmış olduğu son noktada toprak, hava ve su kaynaklı sistemlerde hem müşterilerimize, hem de doğal dengeye faydalı çalışmalar sunarak uzman kadromuz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerde ”müşteri odaklı” prosesler ile ekonomik ürünleri bir arada sunmaktır.

Vizyonumuz

Doğaya, insanlara ve çevreye dost teknolojik imkanlar sunmak.
Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerin siz değerli müşterilerimizde yarattığı güven duygusuna önem vererek bu güveni konforlu, yenilikçi ve özenli çalışmaları ile desteklemekte ve geleceğe doğru daha emin adımlarla ilerlemektedir. Çalışmalarımızda en önem verdiğimiz noktalardan birisi de müşteri taleplerini en iyi şekilde ve doğru zamanda değerlendirerek bu talep ve isteklere uygun çözüm olanakları sunmaktır. Hızlı, güvenilir ve zamanında teslimat ilkesi ile işimize gösterdiğimiz özeni her alanda ortaya koymak ve sektörde uzman ekip çalışanlarımızla işimizi en doğru şekilde yapmaya çalışmak da öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İnsan yaşamına konfor katma, enerji verimliliği ve yakıt ekonomisi gibi alanlarda verimli ve tasarrufa yönelik çalışmalarımız ile sektördeki farkımızı ortaya koymaktayız. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerimizde yüzüne gülümseme kattığımız insan sayısını her geçen gün arttırmak ve doğal çevreye faydalı işlere imza atmak bizim işimiz. Günlük yaşamda hayatınızı kolaylaştıracak ve kaliteli işleri ile size her hizmetinde memnuniyet garantisi sunacak firmamız ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar yakınınızda.

Neden
Biz?
5000
+

Başarılı Proje

100
%

Müşteri Memnuniyeti

20
+

Yıllık Tecrübe

× İletişim